INTELDAT úspěšně staví na odborných znalostech zkušených členů týmu a podpoře partnerů, kteří mají dlouholeté zkušenosti z oblasti technické elektroniky a vláknové optiky.

Ačkoli je naše obchodní základna v České republice, dodáváme zákazníkům v celé Evropě. 

INTELDAT se nedávno přestěhoval do nových, větších výrobních prostor. Zde jsme nainstalovali nejmodernější zařízení pro výrobu, testování a výstupní kontrolu. Zde navrhujeme a vyrábíme komponenty a systémy podle přesných specifikací našich zákazníků.                

Vyrábíme pouze z nejkvalitnějších kabelů, konektorů a dalších systémových komponent. Vyhýbáme se levnějším, ale mnohem méně spolehlivým materiálům, které najdete v nabídce e-shopů a u dalších dodavatelů.

Naše výrobní prostory se nacházejí přibližně 7 kilometrů od Prahy, na rozhraní klidné přírody Popoviček a průmyslové zóny Modletic. V centru Prahy, v lokalitě snadno přístupné MHD z celého města i z letiště Václava Havla, udržujeme malou satelitní kancelář, kde se můžeme setkat s našimi zákazníky a obchodními partnery.

Váš úspěch může spočívat na spolehlivosti na míru vyrobených a dodaných komponent optických sítí od společnosti INTELDAT.